Internet za darmo w telefonie komórkowym na terenie całej Polski, bezpłatnie we wszystkich sieciach komórkowych. Z cyklu praca w domu przez Internet.


Niemożliwe? A jednak.
Dzięki przepisom Unii Europejskiej nakazującym powszechny dostęp do Internetu, polski Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE)
, w sierpniu 2009 roku ogłosił przetarg na częstotliwości od 2570 do 2620 MHz, dla mobilnej sieci szerokopasmowej w całej Polsce. Jak podało UKE, nowy przetarg ma wyłonić operatora, który wprowadzi usługę szerokopasmowego dostępu bezprzewodowego w całej Polsce. Zwycięski operator ma zapewnić bezpłatny dostęp do mobilnego Internetu na terenie całej Polski.
Co więcej, dostęp do niego miałby użytkownik każdego operatora komórkowego w Polsce, również za darmo. Internet za darmo i do tego bez żadnej nowej umowy! Okaże się jak to będzie działać. Obecnie coraz więcej miejscowości w Polsce uruchamia na swoim terenie dostęp do darmowego internetu

- Wymóg powszechnego dostępu do sieci Internet zostanie spełniony, jeżeli uczestnik przetargu będzie wykorzystywał powszechnie dostępne rozwiązania techniczne jako urządzenia końcowe, np.: terminale GSM/UMTS. W przypadku konieczności posiadania terminala z aktywną kartą SIM uczestnik przetargu powinien zapewnić możliwość pracy terminali z kartą SIM dowolnego operatora - podaje UKE. Zwycięzca przetargu nie będzie zatem mógł pobierać żadnych opłat za dostęp do sieci przez komórkę. Posiadacze telefonów komórkowych będą mogli korzystać z Internetu bez konieczności zakupu usługi i podpisywania umowy u operatora sieci oferującego darmowy Internet.

Jaki wobec tego będzie ten darmowy Internet w komórce?
W ramach darmowego mobilnego Internetu jedna sesja nie będzie mogła trwać dłużej niż godzinę. Wiadomo też, że prędkość Internetu w ciągu dwóch pierwszych lat będzie ograniczona i będzie się zawierała w przedziale 128 kb/s - 256/s w pierwszym roku a w drugim od 256 kb/s do w512 kb/s . Nie może być również innych ograniczeń treści dla osób korzystających z bezpłatnego dostępu do sieci (poza tymi, które są też stosowane dla użytkowników płatnego mobilnego internetu). Nie da się co prawda przy takiej prędkości pooglądać YOUTUBE, filmów czy telewizji, ale będzie możliwe ściągnięcie poczty mailowej, wysłanie maila, czy przeczytanie wiadomości, dopisania wpisu na blogu czy na swojej stronie internetowej, sprawdzenie konta bankowego. A wszystko to do 31 grudnia 2024 roku.

Jak można się domyślać reakcją obecnych operatorów telefonii mobilnej powinna być poprawa jakości oferowanych usług. I oby jak najszybciej. źródło gazeta.pl

Dowiedz się jeszcze jak wykorzystać DWIE WIELKIE SZANSE:
1. darmowy, mobilny Internet na terenie całej Polski i
2. PRZYJAZNY PROGRAM ZARABIANIA PIENIĘDZY W INTERNECIE, w którym ZA DARMO otrzymasz wszystko co potrzeba, aby zarabiać pieniądze
Napisz jeszcze dziś na maila extrafirma@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog Widget by LinkWithin