Jak zarabiać duże pieniądze. Czy każdy może nauczyć się tego co jest niezbędne, aby zarabiać naprawdę duże pieniądze?

Czy istnieje tajemnica dużych pieniędzy? JAKIŚ SWOISTY KOD PIENIĘDZY?


Wielu ludzi marzy o wielkich pieniądzach. A wielu nawet nie odważy się sądzić, że mogą im się one należeć. Podobnie jak dobre zdrowie, pomyślność, udane związki. Pieniądze, a zwłaszcza te duże zawsze budziły wiele emocji. Zarabianie pieniędzy stało się przedmiotem dogłębnych studiów i analiz. Osiąganie sukcesu stało się odrębną dziedziną nauki. Napisano mnóstwo książek o zarabianiu pieniędzy, o tym jak odnieść sukces czy przyciągnąć wszystko o czym się marzy.

Najwięcej z nich wydano w USA. Jedną z najciekawszych jest na nowo odkryta książka z 1910 roku autorstwa Wattlace " Sztuka bogacenia się", na której Rhonda Byrne oparła pomysł swojej słynnej książki "Sekret", rozwijając tym samym tematykę prawa przyciągania (LOA).
Przyćmiła nawet niedawne hity, czyli "Myśl i bogać się" Napoleona Hila, czy "Potęgę podświadomości" Josepha Murphy lub słynnego Normana Vincenta Peale.

A początkiem wszystkiego są MYŚLI. I tu zaczyna się największy sekret.

Każdy kto zna się na fizyce wie, że wszelkie zjawiska po prostu są.
Wszystko co pojawia się w naszym życiu jest zbiorem wydarzeń, które czekają (podobnie jak wspomniane zjawiska fizyczne) na to aż nasze zmysły nadadzą im znaczenie.

Nie inaczej. To nasze postrzeganie kształtuje naszą rzeczywistość.

A zatem czy są ludzie bogaci i biedni?
Pozornie tak. Ale tylko pozornie. Każdy z nas rodzi się z olbrzymim potencjałem.
Co z nim zrobi ? To już tylko od niego zależy. Czyż nie jest dziwne, że wyposażeni w tak doskonałe narzędzie jakim jest nasz mózg nie potrafimy dostrzec tych wszystkich szans jakie się otwierają przed nami każdego dnia?
Nawet wtedy, gdy wydaje się, że nic się nie da zmienić, świat podsuwa nam nowe możliwości. Warto zauważyć, że wyjście z sytuacji niemożliwych do tych możliwych wymaga po prostu zmiany naszej świadomości. Ważne tylko, aby przemiany jakie przechodzimy były świadome, abyśmy decyzje podejmowali z własnej woli a nie zmuszeni przez okoliczności.

Warto zauważyć, że trudności jakie nas spotykają są DARAMI, które otrzymujemy od świata abyśmy się rozwijali i pomagali w rozwoju innym. Problemy bowiem zawsze pobudzają kreatywność bez, której nie byłoby postępu. Dlatego zamiast stawiać opór przeciwnością swojego losu, warto jest zaakceptować istniejącą rzeczywistość i wykorzystać ją w najbardziej optymalny sposób.

Nie warto natomiast winnych za swój los szukać wokół siebie. Nie warto obwiniać najbliższych, rodziców, otoczenie i wszystkich innych "Onych". Taka postawa jest niestety klasyczną postawą ofiary.

Zmieniając swój sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości, zmieniamy świat wokół siebie.
Miarą naszych decyzji jest to na ile są one użyteczne dla nas i dla innych.

Konieczna jest jednak świadomość i to w jaki sposób wykorzystujemy nadarzające się okazje. A WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MYŚLI. Posiadanie umysłu milionera jest PIERWSZYM KROKIEM W KIERUNKU STANIA SIĘ BOGATYM.

Cóż to jest UMYSŁ MILIONERA?
Żeby to odkryć, zadaj sobie kilka pytań:
- jaki jest stan mojego umysłu, gdy myślę o pieniądzach i bogactwach?
- czy czuję się z tymi myślami dobrze, czy raczej jest mi nieswojo?
- czy uważam, że mam prawo do wielkich pieniędzy?
- czy uważam, że prawem każdego jest życie w dostatku, zdrowiu i pomyślności?

Zadaj sobie te pytania i posłuchaj siebie. Tak, to Ty. A może raczej Ty poprzez swoje uwarunkowania. Przez to jak postrzegasz świat wokół siebie. Zmieniając swoje uwarunkowania, zmienisz postrzeganie rzeczywistości jaka Cię otacza, aż w końcu zmienisz swoją rzeczywistość.
Proste. Pytanie tylko dlaczego tak mało ludzi z tego korzysta.

Postaram się wyjaśnić sekrety umysłu milionerów. I jak sprawić, by wszystko wokół zaczęło się wreszcie układać. Ale mam niestety i złą wiadomość.

Istnieje również druga strona medalu życia.
Musimy zrozumieć, że choroby, straty, urazy, chaos to nie pech, fatum, czy coś innego, to tylko chwilowe zakłócenie. Ważniejsze jest obserwowanie, jak te negatywne zjawiska, które przecież są częścią życia, wpływają na nas i w jaki sposób my na nie reagujemy. Postęp i uzdrowienie, bez zmian w naszym rozwoju nie są niestety możliwe.

Ścieżka do bogactwa jest często trudniejszą drogą, dlatego tak niewielu się na nią wybiera.
Biedni ludzie boją się bowiem opuszczenia "bezpiecznego" i sobie znanego miejsca. Cóż można się tylko dziwić, że tak wielu ludzi opiera się obfitości. KTÓRA JEST DLA NICH PRZEZNACZONA.

Dowiedz się jeszcze jak wykorzystać DWIE WIELKIE SZANSE:
1. darmowy, mobilny Internet na terenie całej Polski i
2. PROGRAM ZARABIANIA PIENIĘDZY W INTERNECIE, w którym ZA DARMO otrzymasz wszystko co potrzeba, aby zarabiać pieniądze
Napisz jeszcze dziś na maila extrafirma@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog Widget by LinkWithin