Internet za darmo


W maju 2009roku zaczął się gorący okres w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.
Rozpoczęto przyjmowanie ofert na darmowy Internet. W sierpniu zakończy się przetarg i do końca roku jak mówi prezes UKE Anna Streżyńska Urząd wyda rezerwacje. Urząd liczy, że do przetargu przystąpią operatorzy, którzy mają już infrastruktur ę i będą tylko musieli zawiesić nadajniki w wyższym paśmie. Dzięki temu darmowy Internet będzie szybko dostępny.
Operator będzie miał umowę na trzy lata. Dlaczego tak krótko? Urząd chce wykreować popyt, dzięki czemu w przyszłości będą kupować usługi u komercyjnych dostawców Internetu.
Pani Prezes w wywiadzie dla Rzeczpospolitej z 13.05.2009 mówi " My nie chcemy, żeby cała Polska miała na zawsze i nieograniczony Internet, bo skoro nie mamy darmowej wody, to czemu akurat telekomunikację, tylko chcemy zapewnić usługę w tym okresie, kiedy potrzebne jest wykształcenie popytu, umiejętności teleinformatycznych i dostarczenie usługi w te miejsca, gdzie oferta komercyjna jest zbyt droga lub niedostępna".

Jak widać darmowy Internet coraz bliżej. Warto to uwzględnić, gdyż przybędzie jego użytkowników a co za tym idzie i potencjalnych partnerów w zarabianiu przez Internet.
Dobry Program Partnerski i poszerzony dostęp do Internetu to znakomite połączenie i narzędzie by przyspieszyć proces bogacenia się. Internet z nieograniczonym dostępem jest ogromną szansą na zbudowanie stale rozwijającego się źródła dochodu.


Dowiedz się jak wykorzystać DWIE WIELKIE SZANSE:
1. darmowy, mobilny Internet na terenie całej Polski i
2. PROGRAM ZARABIANIA PIENIĘDZY W INTERNECIE, w którym ZA DARMO otrzymasz wszystko co potrzeba, aby zarabiać pieniądze
Napisz jeszcze dziś na maila extrafirma@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Blog Widget by LinkWithin